شرکت املاک سامر هوم ترکیه که دفتر اصلی آن در شهر ساحلی زیبای آلانیا در منطقه سرسبز ترکیه است که در محله ی زیبای داملاتاش واقع شده است، نزدیک مراکز تاریخی و ساحل کلوپاترا ی معروف و دارای گواهینامه پرچم آبی است سامر هوم یک کارگزار املاک و مستغلات دارای مجوز با تجربه طولانی مدت در بازار املاک و مستغلات است. سال ها تجربه و تعهد ما به مشتریان ما باعث شده است که شهرت خوبی کسب کنیم و نام شناخته شده ای داشته باشیم.

ما گستره ی وسیعی از املاک در منطقه مدیترانه ارائه می دهیم، اعم از آپارتمان های دلپذیر و ویلا های لوکس واقع شده در مرکز شهر یا در محیط آرام با طبیعت زیبا. اجازه دهید رویای شما به حقیقت بپیوندد و دریکی از شگفت انگیز ترین مکان های گذران تعطیلات صاحب خانه شوید. سرمایه گذاری روی املاک در یک کشور خارجی تصمیم جدی است،شرکت املاک ما به مشتریان خود مشاوره قابل اعتماد و صادقانه در مورد خرید اموال در ترکیه ارائه می دهد. به عنوان تیم کارگزاران حرفه ای برای خریداران خارجی، ما سلیقه علاقه و میل به کیفیت ودقت به جزئیات مشتریان را درک می کنیم. نمایندگان سامر هوم شما را در طی یک سفر بازرسی راهنمایی می کنند، در طول فرایند خرید تمام اطلاعات، خدمات حرفه ای و قابل اعتماد را ارائه می دهند؛ این خدمات برای راحتی شما به زبان های انگلیسی، آلمانی، هلندی، اسلواکی، سوئدی، روسی، لهستانی، عربی، فارسی یا ترکی ارائه میدهد.

با توجه به دانش بازار قوی ما، به عنوان شریک صالح در کنار شما، قبل و بعد از خرید، به شما توجه، کمک و خدمات خود را ارائه می دهیم. شعار اصلی سامر هوم رضایت مشتری است و اینکه اطمینان حاصل شود خدمات ما مخصوص نیازهای خاص شما طراحی شده است. رضایت شما موفقیت ماست.

اگر دنبال یک مشارکت هستید، روی بخش همکاری در وبسایت سامر هوم کلیک کنید.